myslzdrowo.pl

myslzdrowo.pl – zdrowie, uroda, sport

sok
Dieta

Kuvings evo820, czyli jak przygotować pyszny i klarowny sok w domowych warunkach

Po soki owocowe wielu z nas sięga codziennie – nic dziwnego, bowiem są one bardzo smaczne, a dodatkowo stanowią ciekawą alternatywę dla herbaty, kawy czy wody. Z drugiej jednak strony nie powinniśmy pić soków z kartonu, które zawierają sporo cukru, za to minimum wartości odżywczych. O wiele lepszym rozwiązaniem jest przygotowanie domowego soku za pomocą wyciskarki kuvings evo820. Dlaczego warto w nią zainwestować?

Pyszny, klarowny sok

Problemem, na jaki skarży się wiele osób, korzystających z sokowirówek bądź tanich wyciskarek, jest miąższ owocowy, pozostający w kubku po przygotowaniu soku. Nie każdy bowiem lubi sok z tymże dodatkiem, a jego podanie osobom starszym czy dzieciom jest szczególnie problematyczne. Co prawda istnieją domowe sposoby, dzięki którym możemy pozbyć się miąższu, jednak są one dosyć czasochłonne. Każdy, kto chciałby cieszyć się czystym, klarownym sokiem, powinien zainwestować w wyciskarkę kuvings evo820. Dzięki niej możemy w kilka minut przygotować pyszny, przejrzysty sok, który nie będzie zawierał ani odrobiny miąższu.

Wyciskarka nie tylko do owoców

Wiele wyciskarek dostępnych na rynku jest w stanie przygotować jedynie soki owocowe, a niektóre wyłącznie z cytrusów. Tymczasem za pomocą wyciskarki kuvings evo820 przygotujemy nie tylko sok owocowy, ale również warzywny, smoothie czy sorbety. Jest to bardzo istotne w kontekście 5 porcji warzyw i owoców dziennie, o których spożycie z pomocą wyciskarki kuvings evo820 nietrudno. Wystarczy wrzucić do środka ulubione owoce i warzywa, a pyszny sok będzie gotowy w kilka minut. Osoby, które nie potrafią jeszcze samodzielnie dobierać odpowiednich proporcji, tak aby uzyskać idealny smak, mogą posiłkować się gotowymi przepisami, które znajdziemy w dedykowanej książce. Co ważne, za pomocą wyciskarki kuvings evo820 przygotujemy kompozycje smakowe, których nie jesteśmy w stanie zakupić w żadnym sklepie.

Zdrowie w kubku

Zakup wyciskarki kuvings evo820 dedykowany jest każdemu, jednak szczególnie sprawdzą się one w przypadku osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Zarówno najmłodsi, jak i seniorzy często mają problemy ze spożywaniem świeżych owoców lub warzyw. Tymczasem sok z wyciskarki kuvings evo820 to prawdziwa bomba witaminowa. Dostarczy on niezbędnych składników odżywczych – witamin, minerałów, a także enzymów, dzięki którym zyskamy nową energię. Szklankę świeżego soku możemy wypijać do śniadania, obiadu, kolacji bądź między posiłkami jako zdrową przekąskę. Z wyciskarki kuvings evo820 mogą korzystać też osoby zapracowane, gdyż jest ona niezwykle prosta w utrzymaniu.