myslzdrowo.pl

myslzdrowo.pl – zdrowie, uroda, sport

fryzury ślubne rozpuszczone
Uroda

Jakie fryzury ślubne rozpuszczone są modne w tym sezonie?

Ślub to wyjątkowy dzień. Zarówno dla pana młodego jak i pani młodej jest to dzień szczególny, kiedy chcą się czuć wyjątkowo i pięknie. Pan młody ma dużo łatwiej, jeśli chodzi o przygotowania ślubne. U pań problem jest nieco większy. Muszą zadbać nie tylko o garderobę, ale także makijaż i fryzurę. A jaka fryzura jest najlepsza?

Jakie fryzury ślubne są najmodniejsze?

Dobór odpowiedniej fryzury ślubnej jest trudnym zadaniem. Z jednej strony jest to jedyny taki dzień w życiu, dlatego pani młoda chce wyglądać cudownie. Z drugiej strony fryzura powinna być także wygodna i przetrwać całą noc. Jeśli chodzi o obowiązujące obecnie trendy to króluje teraz zwiewność i naturalność. Dlatego panny młode bardzo często wybierają fryzury ślubne rozpuszczone. Ale także delikatne upięcia świetnie wpisują się w taką konwencję. Najważniejsze jest to, aby uczesanie pasowało do sukienki pani młodej oraz przede wszystkim musi się ona dobrze czuć w tej fryzurze.

Czy rozpuszczone włosy to dobry pomysł dla panny młodej?

Oczywiście, że tak. Rozpuszczone włosy wcale nie muszą oznaczać monotonii, aby nijakiego uczesania. Jedną z chętniej wybieranych fryzur są wyprostowane włosy, które przyozdobione są warkoczykami i kwiatami. Takie połączenie daje niesamowity efekt, a przy tym pani młoda czuje się w takich włosach dobrze i nic jej nie uwiera ani nie uciska. Oczywiście rozpuszczone włosy to także piękne fale i loki. W zależności od kształtu twarzy powinny być odpowiednio dobrane. Dobrze zakręcone włosy i delikatnie upięte, to gwarancja sukcesu.

Czy rozpuszczone włosy pasują do każdej sukni ślubnej?

Fryzura ślubna powinna przede wszystkim pasować do stroju. Jeśli sukienka jest strojna, to fryzura powinna być skromniejsza. I na odwrót. Jeśli sukienka jest prosta, bez zbędnych ozdób, to uczesanie powinno być bardziej fantazyjne. A rozpuszczone włosy pasują zarówno do jednej, jak i do drugiej opcji. W przypadku strojnej sukienki, włosy powinny być wyprostowane lub lekko falowane. Unikaj także zbyt okazałych ozdób i spinek. Wystarczy delikatny kwiatek lub po prostu welon. Jeśli masz prostą sukienkę, to włosy możesz przyozdobić kwiatami. Pięknie prezentować się będzie także wianek z żywych kwiatów. W takim przypadku także świetnie sprawdzą się fale i loki.

Jak zadbać o włosy przed ślubem?

Kilka tygodni przed ślubem powinnaś w szczególności zadbać o swoje włosy. Przede wszystkim nawilżaj jest regularnie, aby nie były przesuszone. Możesz pójść w tym celu do fryzjerki lub zrobić samodzielnie w domu różnego rodzaju maseczki. Podcinaj regularnie końcówki, aby włosy były zdrowe i jeśli nie musisz to nie traktuj ich zbyt często suszarką, prostownicą czy lokówką.